Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ciemna Dąbrowa

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka Ciemna Dąbrowa

Ciemna Dąbrowa,warmińsko-mazurskie

189 000 zł2 953 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę 2953 m w m. Ciemna Dąbrowa. Działka jest w kształcie prostokąta o wym. 18,67 m x 158,49 m , co umożliwia łatwe i efektywne zagospodarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana uzbrojona Jęcznik

Jęcznik(Ciemna Dąbrowa + 19 km)

359 000 zł7 000 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7000 m2 z widokiem na jezioro Sasek Wielki zlokalizowaną w miejscowości Jęcznik gmina Szczytno Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipowiec

Lipowiec(Ciemna Dąbrowa + 12 km)

598 000 zł247,90 m² 2 412,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 nowy dom 2019 r.** POMPA CIEPŁA! ** OGRZEWANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szczytno

Szczytno(Ciemna Dąbrowa + 12 km)

6 250 zł500 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Hala/magazyn z biurami pod działalność magazynowo/usługowo/produkcyjną zlokalizowany przy w Szczytnie, o pow. 500 m2 wraz z 4 pomieszczeniami biurowymi - pomieszczeniami socjalnymi -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Dąbrowskiego

Szczytno(Ciemna Dąbrowa + 12 km)

499 000 zł64,09 m² 7 785,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestronnego mieszkania w stanie deweloperskim dostępnym od ręki? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,09 m, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Lipowiec

Lipowiec(Ciemna Dąbrowa + 12 km)

49 000 zł803 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Jeśli szukasz działki budowlanej w Lipowcu, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 803 m2 zlokalizowaną w Lipowcu. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Występ

Występ(Ciemna Dąbrowa + 19 km)

879 000 zł186,40 m² 4 715,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 000 m²

Wprowadzenie Prezentujemy dom z dużym potencjałem do remontu o powierzchni 186,4 m2 (powierzchnia użytkowa 150 m2) z dużą działką 3500 m2 oraz dużym magazynem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Kamionek

Kamionek(Ciemna Dąbrowa + 13 km)

255 000 zł1 600 m² 159,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Kamionku powiat Szczycieńskim, gmina Szczytno obręb Lipowa Góra Zachodnia o powierzchni 1600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jabłonowskiego

Wielbark(Ciemna Dąbrowa + 9 km)

69 000 zł1 092 m² 63,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1092 m - Wielbark, blisko centrum Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1092 m , położona w miejscowości Wielbark. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Kolonia

Kolonia(Ciemna Dąbrowa + 21 km)

49 000 zł1 006 m² 48,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w Kolonii gmina Świętajno Oferujemy w sprzedaży działki rolno-budowlane o powierzchni od 950 do 1130 m2, położone w mazurskiej wsi Kolonia. Z racji lokalizacji jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Głuch

Głuch(Ciemna Dąbrowa + 11 km)

73 000 zł1 047 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę w miejscowości Głuch, działka z wydanymi warunkami zabudowy. Wyjątkowa działka dla osób, które szukają ciszy, natury i pełnej prywatności. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Ciemna Dąbrowa

Ciemna Dąbrowa,warmińsko-mazurskie

409 000 zł178 m² 2 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Dom piętrowy, wolnostojący w stanie surowym zamkniętym z nazwą projektu ,dom W Lukrecji", o pow. mieszkalnej 178m2., na ogrodzonej działce o pow. 22 600m2. Instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciemna Dąbrowa

Ciemna Dąbrowa,warmińsko-mazurskie

419 000 zł178 m² 2 353,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij